Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Meerschman Aalst.

Churchillsteenweg 24
9320 Aalst


Telefoon: 053 64 65 00
E-mail: sales@meerschman.net.bmw.be & customersupport@meerschman.net.bmw.be




MarkDV
Mark De Vidts
Sales Manager

Telefoon: 053 64 62 40 053 64 62 40
E-mail: Mark.De-Vidts@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 40 053 64 62 40
E-mail: Mark.De-Vidts@meerschman.net.bmw.be
NicolaasV
Nicolaas Vlaeminck
Verkoop
FilipA
Filip Abbeloos
Verkoop

Telefoon: 053 64 62 41 053 64 62 41
E-mail: Filip.Abbeloos@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 41 053 64 62 41
E-mail: Filip.Abbeloos@meerschman.net.bmw.be
StijnA
Stijn Adams
Verkoop

Telefoon: 053 64 62 41 053 64 62 41
E-mail: Stijn.Adams@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 41 053 64 62 41
E-mail: Stijn.Adams@meerschman.net.bmw.be
SimonB
Simon Boriau
Verkoop

Telefoon: 053 64 62 45 053 64 62 45
E-mail: simon.boriau@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 45 053 64 62 45
E-mail: simon.boriau@meerschman.net.bmw.be
LaurensH
Laurens Herreman
Afleveraar

Telefoon: 053 64 62 58 053 64 62 58
E-mail: Laurens.Herreman@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 58 053 64 62 58
E-mail: Laurens.Herreman@meerschman.net.bmw.be


FilipDC
Filip De Coen
Verantwoordelijke BMW Premium Selection

Telefoon: 053 76 90 01 053 76 90 01
E-mail: Filip.De-Coen@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 01 053 76 90 01
E-mail: Filip.De-Coen@meerschman.net.bmw.be
YvesVanM
Yves Van Mosselvelde
Verkoop BMW Premium Selection


JanDD
Jan Den Dauw
Fleet Account Manager


TomVH
Tom Van Hamme
Marketing Coordinator

Telefoon 053 64 65 00 053 64 65 00
E-mail Tom.Van-Hamme@meerschman.net.bmw.be

Telefoon 053 64 65 00 053 64 65 00
E-mail Tom.Van-Hamme@meerschman.net.bmw.be


AntoineVN
Antoine Van Neyghen
Service Advisor
JensVDP
Jens Van der Perre
Service Advisor
PhilippeJ
Philippe Janssens
Service Advisor

Telefoon: 053 64 62 49 053 64 62 49
E-mail: Philippe.Janssens@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 49 053 64 62 49
E-mail: Philippe.Janssens@meerschman.net.bmw.be
BartT
Bart Triest
Verantwoordelijke Receptie

Telefoon: 053 64 62 47 053 64 62 47
E-mail: bart.triest@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 47 053 64 62 47
E-mail: bart.triest@meerschman.net.bmw.be
ThierryV
Thierry Vis
Verantwoordelijke Garantie

Telefoon: 053 64 62 53 053 64 62 53
E-mail: thierry.vis@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 53 053 64 62 53
E-mail: thierry.vis@meerschman.net.bmw.be
BrentG
Brent Godaert
Service Advisor

Telefoon: 053 64 62 51 053 64 62 51
E-mail: Brent.Godaert@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 51 053 64 62 51
E-mail: Brent.Godaert@meerschman.net.bmw.be


ElkeJ
Elke Joos
Verkoopsadministratie

Telefoon: 053 64 62 56 053 64 62 56
E-mail: Elke.Joos@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 56 053 64 62 56
E-mail: Elke.Joos@meerschman.net.bmw.be
KatrienN
Katrien Neckebroeck
Boekhouding
AnneliesD
Annelies Dequanter
Verkoopadministratie
JosianeV
Josiane Vleminckx
Boekhouding

Telefoon: 053 64 65 42 053 64 65 42
E-mail: Josiane.Vleminckx@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 65 42 053 64 65 42
E-mail: Josiane.Vleminckx@meerschman.net.bmw.be


BartT
Bart Triest
Verantwoordelijke Receptie

Telefoon: 053 64 62 47 053 64 62 47
E-mail: Bart.Triest@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 47 053 64 62 47
E-mail: Bart.Triest@meerschman.net.bmw.be
ThierryV
Thierry Vis
Verantwoordelijke Garantie

Telefoon: 053 64 62 53 053 64 62 53
E-mail: thierry.vis@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 53 053 64 62 53
E-mail: thierry.vis@meerschman.net.bmw.be


RoelJ
Roel Janssens
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 053 64 62 54 053 64 62 54
E-mail: Roel.Janssens@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 54 053 64 62 54
E-mail: Roel.Janssens@meerschman.net.bmw.be
MarnikS
Marnik Sorgeloos
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 053 64 62 55 053 64 62 55
E-mail: Marnik.Sorgeloos@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 55 053 64 62 55
E-mail: Marnik.Sorgeloos@meerschman.net.bmw.be


StefanV
Stefan Vergaert
Magazijnier

Telefoon: 053 64 65 43 053 64 65 43
E-mail: Stefan.Vergaert@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 65 43 053 64 65 43
E-mail: Stefan.Vergaert@meerschman.net.bmw.be
WimE
Wim Eeckman
Magazijnier

Telefoon: 053 64 65 44 053 64 65 44
E-mail: Wim.Eeckman@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 65 44 053 64 65 44
E-mail: Wim.Eeckman@meerschman.net.bmw.be
KenVT
Ken Van Twembeke
Magazijnier

Telefoon: 053 76 90 64 053 76 90 64
E-mail: Ken.Van-Twembeke@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 64 053 76 90 64
E-mail: Ken.Van-Twembeke@meerschman.net.bmw.be


BenjaminD
Benjamin Dhondt
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 053 76 90 61 053 76 90 61
E-mail: Benjamin.Dhondt@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 61 053 76 90 61
E-mail: Benjamin.Dhondt@meerschman.net.bmw.be
MauritsV
Maurits Verdoot
Receptie Carrosserie

Telefoon: 053 76 90 61 053 76 90 61
E-mail: Maurits.Verdoot@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 61 053 76 90 61
E-mail: Maurits.Verdoot@meerschman.net.bmw.be
LilianeM
Liliane Meerschman
Receptie Carrosserie

Openingsuren Aalst

Sales

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: sales@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Sales

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: sales@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Receptie / Aftersales

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: customersupport@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00

Werkplaats

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: customersupport@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00
Vr : 08:00 - 12:00 / 13:00 - 16:00

Quick Service

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: customersupport@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Wo : 8:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00
Di - Do : 8:00 - 12:00 / 13:00 - 18:00
Vr : 8:00 - 12:00 / 13:00 - 16:00

Openingsuren Aalst Moorselbaan

Carrosserie

Openingsuren

Ma - Do : 07:30 - 17:00
Vr : 07:30 - 16:00

BMW Premium Selection

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top